TEKOČI IN ZAKLJUČENI PROJEKTI

"Nameni del dohodnine in reši življenje"!

PROJEKTI

SVETOVNI DAN OŽIVLJANJA

Skupaj z Društvom študentov medicine v Qlandii Novo Mesto, na svetovni dan oživljanja.

SEJM NARAVA- ZDRAVJE 2021

Sodelovali smo na sejmu Narava – Zdravje 2021

ZAKLJUČENI PROJEKTI

MAK

Prebivalci Stražišča so v sodelovanju z Društvom AED uspešno zbrali donacije odstotka dela dohodnine za postavitev brezplačne naprave AED. Naprava je nameščena pred trgovino MAK, je javno dostopna, kar pomeni, da je Stražišče odslej bolj varno tako za prebivalce, kot obiskovalce.

ROŽNIK

Odslej bo tudi ljubljanski Rožnik bolj varna destinacija – s pomočjo obiskovalcev je Društvo AED poskrbelo za brezplačnI defibrilator. Namestitev napreve AED je prijazno omogočilo vodstvo Gostilne Rožnik, kjer bomo v toplejših mesecih izvajali tudi brezplačne delavnice temeljnih postopkov oživljanja in pravilne uporabe defibrilatorja.

SPONZORJI