TEKOČI IN ZAKLJUČENI PROJEKTI

 

“Nameni del dohodnine in reši življenje!”

Nameni del dohodnine

TEKOČI PROJEKTI

Skupaj z Društvom študentov medicine v Qlandii Novo Mesto, na svetovni dan oživljanja.

Ozaveščanje obiskovalcev o pravilni uporabi naprave AED v centru Qlandia v Kamniku.

Skupaj z obiskovalci, na način, ki nič ne stane, skrbimo za bolj varno okolje nas vseh.

Sodelovali smo na sejmu Narava – Zdravje 2021

Društvo sodeluje s centri Merkur, kjer s pomocjo obiskovalcev zbiramo donacije za postavitev naprav AED.

Društvo sodeluje z Zdravstvenim domom Sevnica – prizadevamo si povečati število naprav AED v Posavju.

Naš prostovoljec med zbiranjem ZNDD  za postavitev naprave AED na Slivnici nad Cerknico.

Skupaj z obiskovalci smo zbirali donacije odstotka dohodnine v centru Tuš v Kranju.

Akcija zbiranja donacij odstotka dohodnine na Šmarjetni gori.

ZAKLJUČENI PROJEKTI

Mak:

Prebivalci Stražišča so v sodelovanju z Društvom AED uspešno zbrali donacije odstotka dela dohodnine za postavitev brezplačne naprave AED. Naprava je nameščena pred trgovino MAK, je javno dostopna, kar pomeni, da je Stražišče odslej bolj varno tako za prebivalce, kot obiskovalce.

Šmarjetna Gora:

Uspešno zaključena akcija na Šmarjetni Gori, kjer so za postavitev naprave svoj odstotek dohodnine Društvu AED namenili obiskovalci in s tem poskrbeli, da bo njihova priljubljena izletniška točka opremljena z napravo, ki lahko v primeru nenadnega srčnega zastoja reši življenje.

Sv. Jošt:

Še ena uspešna akcija, kjer smo skupaj z obiskovalci uresničili cilj našega Društva – na način, ki nič ne stane, omogočati dobro pokritost z napravami AED.

Rožnik:

Odslej bo tudi ljubljanski Rožnik bolj varna destinacija – s pomočjo obiskovalcev je Društvo AED poskrbelo za brezplačnI defibrilator. Namestitev napreve AED je prijazno omogočilo vodstvo Gostilne Rožnik, kjer bomo v toplejših mesecih izvajali tudi brezplačne delavnice temeljnih postopkov oživljanja in pravilne uporabe defibrilatorja.